Menu Zamknij

Folie branża spożywcza

LAMINAT OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA Wykonywane przez nas laminaty przeznaczone dla sektora spożywczego mogą być stosowane do pakowania mrożonek, produktów sypkich (makaron, kasza, ryż), produktów płynnych (ketchup), kiszonek (ogórki, kapusta), bakalii, przekąsek (chipsy, ciastka). W związku z różnorodnością pakowanych w laminaty produktów konstrukcję tych opakowań dobieramy, mając na uwadze wszystkie właściwości pakowanego produktu. Dzięki temu dla produktów bardziej wymagających możemy zaproponować również laminaty trójwarstwowe (triplex). Warstwę zgrzewalną naszych laminatów stanowi ekstrudowany przez nas PE, następnie laminowany z materiałami takimi, jak BOPP, cPP, BOPET, BOPETmet. Z uwagi na specyficzne wymagania dotyczące pakowania produktów spożywczych oferujemy laminaty z funkcjami: easy-peel, anty-fog, open-close oraz UV blocker. Każda struktura może zostać zadrukowana techniką flexograficzną do 10 kolorów.

FOLIE DO PAKOWANIA MLEKA
Folie do pakowania mleka to folie biało-czarne oraz niebieskie wykonywane w grubości od 60 do 90 μm.
Dzięki wybiórczej aktywacji i symetrycznej strukturze, z takiej folii formować można zarówno zgrzewy A/A, jak i A/B. Folię tego typu wykonujemy również w zadruku flexograficznym HD FLEXO do 10 kolorów.  Strona, na której wykonywany jest zadruk jest dobrze wybielona, aby zadruk był czytelny i estetyczny. Zadruk może być chroniony przez lakier. Strona czarna to strona zgrzewalna, zbudowana z LLDPE (liniowy polietylen niskiej gęstości), który zapewnia mocny, szczelny zgrzew.

WORECZKI NA CHLEB
produkowane przez nas woreczki przystosowane są do pracy na szybkich automatach pakujących. Ich wysoka transparentność oraz połysk zapewniają dobrą ekspozycję zapakowanego pieczywa. Woreczki wykonujemy z folii LDPE lub cPP.

Oferowane przez nas woreczki na chleb są dostępne w zadruku do 10 kolorów.
Woreczki wykonujemy z jednym lub dwoma otworami wicket (z klapką lub bez).
Posiadamy możliwość wykonania zakładki dolnej w dwóch wariantach:
– zakładka prostokątna,
– zakładka trapezowa.
Dodatkowo posiadamy możliwość wykonania perforacji w postaci max. 8 otworów o średnicy 5 mm.