Menu Zamknij

Folie do napojów

FOLIA TERMOKURCZLIWA
Folia termokurczliwa służy do trwałego pakowania pojedynczych produktów (butelki z wodą, cukier, puszki z napojami etc.) w opakowanie zbiorcze.
Dzięki precyzji naszych maszyn tłoczących oraz wysokiej jakości surowców wytłaczamy folie termokurczliwe o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych i optycznych, dopasowane do rodzaju pakowanego produktu. W przypadku wdrażania folii na linie pakujące, zapewniamy fachowe doradztwo naszych techników w zakładzie klienta. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na dopasowanie aplikacji foliowych do maszyny pakującej oraz wyznaczenie odpowiedniego pola zadruku. Oferowana przez nas folia termokurczliwa charakteryzuje się wysokim połyskiem, przeźroczystością i zapewnia stabilność opakowania zbiorczego. Jej łatwość przetwarzania na liniach pakujących zapewnia wydajność bez przestojów.

ETYKIETY NA BUTELKI
Specjalizujemy się w produkcji etykiet na butelki, wykonanych zgodnie z projektami naszych klientów. Etykiety możemy wydrukować maksymalnie w 10 kolorach, z zastosowaniem wysokiej jakości folii polipropylenowych i polietylenowych.