Menu Zamknij

Torby ekologiczne

Torba wykonana jest z materiałów ekologicznych odpornych na działanie środowiska. Niewątpliwą zaletą jest użycie dowolnej ilości kolorów na całej powierzchni torby, dzięki jakości zdjęciowej możliwy jest dowolny nadruk na torbie.

Format:
Według projektu klienta.
Gramatura materiału: od 70 – 170 g/m2. Nadaje się w 100% do recyklingu.
Nadruk: według projektu klienta, jakość zdjęciowa.

TORBY Z POLIPROPYLENU NIETKANEGO
Torby z polipropylenu nietkanego. Torby wielorazowego użytku, które zostały wykonane w 100% z polipropylenu. Istnieje możliwość wykonania nadruku do 4 kolorów.

TORBY Z POLIPROPYLENU NIETKANEGO Z LAMINACJĄ
Najczęściej używane, jako torby reklamowe umożliwiające nadruk dowolnej liczby kolorów na całej powierzchni.

TORBY Z POLIPROPYLENU TKANEGO
Niewątpliwą zaletą torby wielokrotnego użytku z polipropylenu tkanego jest wytrzymałość. Kolejnym jej atutem jest możliwość użycia dowolnej ilości kolorów na całej powierzchni torby. Dzięki temu możliwe jest wykonanie praktycznie dowolnego nadruku.

TORBY Z JUTY
Torby z juty charakteryzują się dużą wytrzymałością, praktycznością oraz naturalnym pochodzeniem. Możliwości wykonania nadruku (sitodruk jednostronny lub dwustronny).

TORBY BAWEŁNIANE
Torby bawełniane cechują się znakomitą jakością wykonania, preferencyjną ceną, a także możliwością wielokrotnego użytku. Wykonujemy je w różnych, wybranych przez Państwa rozmiarach. Istnieje również możliwość naniesienia dowolnego nadruku w postaci sitodruku – jednostronnego lub dwustronnego.